Jazda Próbna - testujauto.pl

REGULAMIN

Serwis Investto.pl ma charakter informacyjny, reklamowy i udziela informacji o produktach bankowych nieodpłatnie
2. Serwis należy do programów partnerskich czołowych portali finansowych Money.pl, Bankier.pl, Comperia.pl oraz mBank.net.pl
3. Serwis jest stroną internetową, którą można podzielić na część informacyjną (informacje o bankach) i zawierającą porównywarkę finansową służącą do wyszukiwania i porównywania kredytów oraz pożyczek
4. Informacje dotyczące oferty kredytów i pożyczek wykorzystywane na potrzeby portalu dotyczą subiektywnie wybranego zbioru produktów oferowanych na rynku polskim oraz oferty produktowej poszczególnych banków, które są reprezentatywne.
5. Informacje dotyczące oferty kredytowej banków wykorzystywane na potrzeby portalu Investto.pl są uaktualnione według stanu na dzień wskazany w stopce portalu.
6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji zawartych w Portalu i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z zestawień i porównań.
7. Korzystanie z kalkulatora jest bezpłatne (obowiązuje regulamin Comperia.pl)
8. Serwis publikuje znaki towarowe, handlowe, firmowe, linki do innych witryn i serwisów internetowych oraz inne informacje dotyczące podmiotów współpracujących, które mogą umożliwiać przejście do stron www w celu kontynuacji prezentacji danej oferty lub przekazania kontaktu niezbędnego do wykonania usługi informacyjnej.
9. Serwis nie jest administratorem danych osobowych i nie przechowuje informacji wypełnianych przez klienta. Wszystkie formularze kontaktowe przekazywane są wprost do instytucji, z których klient chce skorzystać, zgodnie z regulaminem Money.pl, Comperia.pl, Bankier.pl oraz mBank.net.pl
10. Wszelkie informacje dotyczące ofert banków nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego. Informacje, o których mowa w zdaniu poprzedzającym są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika sieci Internet.
11. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i powielania tekstów oraz elementów graficznych.
12. Serwis wykorzystuje pliki cookies, dowiedz się czym jest cookies
13. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarejestrowałeś firmę i planujesz dynamiczny rozwój? Poszukujesz kredytu lub leasingu dla podmiotów dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą? Świetnie trafiłeś! Na moim blogu znajdziesz najlepsze kredyty na start bez zaświadczeń i zabezpieczeń, a także kredyty z gwarancją de minimis i dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Ponadto umożliwiam symulacje kredytów obrotowych, inwestycyjnych oraz kontakt przez Internet do wybranych firm leasingowych i banków specjalizujących się w obsłudze firm polskich i zagranicznych.