Jazda Próbna - testujauto.pl

Kredyty inwestycyjne dla firm porównanie 2017

Kredyty inwestycyjne dla małych i średnich firm umożliwiają rozwój technologiczny lub produkcyjny. Są to kredyty zabezpieczone i są udzielane na konkretny cel związany z rozwojem i modernizacją firmy. Kredyt inwestycyjny jest rodzajem uzupełnienia środków własnych Klienta, ponieważ banki wymagają wkład własny, najczęściej na poziomie 20% wartości inwestycji.

ZAPYTAJ O RANKING KREDYTÓW FLA FIRM

Powyższe porównanie marży, prowizji wraz ze szczegółami dostępne jest u doradców finansowych DK Notus na bezpłatnym spotkaniu.

Zarejestrowałeś firmę i planujesz dynamiczny rozwój? Poszukujesz kredytu lub leasingu dla podmiotów dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą? Świetnie trafiłeś! Na moim blogu znajdziesz najlepsze kredyty na start bez zaświadczeń i zabezpieczeń, a także kredyty z gwarancją de minimis i dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Ponadto umożliwiam symulacje kredytów obrotowych, inwestycyjnych oraz kontakt przez Internet do wybranych firm leasingowych i banków specjalizujących się w obsłudze firm polskich i zagranicznych.