Jazda Próbna - testujauto.pl

Kredyty gotówkowe dla firm porównanie 2017

Poniżej przedstawiamy oferty kredytów gotówkowych dla małych i średnich firm w formie przejrzystego porównania. Zaprezentowane oferty umożliwiają finansowanie działalności bieżącej i posortowane zostały na podstawie taki parametrów jak marża, prowizja, minimalny okres prowadzenia działalności:

Kredyt gotówkowy dla firm jest przeznaczony na finansowanie działalności przedsiębiorstwa. Można za jego pomocą zrealizować wiele różnych potrzeb firmy, w głównej mierze związanych z rozwojem działalności (np. otwarcie nowego oddziału), nadarzającą się okazją rynkową lub modernizacją linii produkcyjnej, istniejącej infrastruktury. Co więcej, nie musisz rozliczać się z faktur, a decyzja kredytowa jest możliwa już w 24 godziny od chwili złożenia wniosku w instytucji docelowej.

Zarejestrowałeś firmę i planujesz dynamiczny rozwój? Poszukujesz kredytu lub leasingu dla podmiotów dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą? Świetnie trafiłeś! Na moim blogu znajdziesz najlepsze kredyty na start bez zaświadczeń i zabezpieczeń, a także kredyty z gwarancją de minimis i dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Ponadto umożliwiam symulacje kredytów obrotowych, inwestycyjnych oraz kontakt przez Internet do wybranych firm leasingowych i banków specjalizujących się w obsłudze firm polskich i zagranicznych.