Jazda Próbna - testujauto.pl

EFL Oddziały

EFL obsługuje zarówno klientów z sektora MŚP, jak i finansuje wysoko budżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Spółka jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu, PKPP Lewiatan oraz Fundacji Centrum PPP.

Oferta EFL obejmuje:
– Leasing samochodów osobowych
– Leasing samochodów ciężarowych
– Leasing maszyn i urządzeń
– Leasing maszyn budowlanych
– Leasing IT
– Leasing i pożyczka dla rolników
– Leasing i pożyczka dla lekarzy

Promocja czerwiec 2014:
Leasing samochodów osobowych i lekkich dostawczych (do 3,5 t.) zarówno nowych i używanych; waluta PLN lub EUR, bez ograniczeń wartości leasingowanego przedmiotu i przy wpłacie własnej od 0%.
Okres leasingu:
leasing kapitałowy: 6 – 60 miesięcy na sprzęt nowy; 6 – 48 miesięcy na sprzęt używany
leasing operacyjny: 24 – 60 miesięcy na sprzęt nowy; 24 – 48 miesięcy na sprzęt używany

Wymagane dokumenty do leasingu w Europejskim Funduszu Leasingowym: dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP deklaracje PIT i CIT dokumentujące dochód za ostanie 12 miesięcy oraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości wobec budżetu

Oddziały EFL 2014:
EFL Białystok
EFL Bielsko-Biała
EFL Bydgoszcz
EFL Częstochowa
EFL Gdańsk
EFL Jelenia Góra
EFL Kalisz
EFL Kielce
EFL Koszalin
EFL Kraków
EFL Lublin
EFL Łódź
EFL Olsztyn
EFL Opole
EFL Poznań
EFL Płock
EFL Radom
EFL Rzeszów
EFL Szczecin
EFL Warszawa
EFL Wałbrzych
EFL Wrocław

Zarejestrowałeś firmę i planujesz dynamiczny rozwój? Poszukujesz kredytu lub leasingu dla podmiotów dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą? Świetnie trafiłeś! Na moim blogu znajdziesz najlepsze kredyty na start bez zaświadczeń i zabezpieczeń, a także kredyty z gwarancją de minimis i dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Ponadto umożliwiam symulacje kredytów obrotowych, inwestycyjnych oraz kontakt przez Internet do wybranych firm leasingowych i banków specjalizujących się w obsłudze firm polskich i zagranicznych.